Etimesgut evden eve nakliyat

Etimesgut evden eve nakliyat sektöründe profesyonelce hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hedeflerimiz arasında ilk sıradan çıkartmıyoruz. Etimesgut evden eve nakliye hizmetinde siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz vardır. Bizi arayarak adresinizi vermeniz yeterli...

Uzman ekiplerimizle gelerek yerinde tespit yapıp en asgari bir fiyat sunuyoruz.

Etimesgut evden eve nakliyat olaarak sizlere verdiğimiz tam profesyonel işlerde eşyalarınızı paketleyerek ve öznle istifleyerek taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu durumda önceden ekiplerimizde planlanan ve sizinle anlaşılan saatte ve zamanda dakikası dakikasına gelerek paketlenecek eşyaları dışarıdan ve taşıma esnasında gelebilecek zararları en aza indirebilmek adına paketliyor ve özenle yerleştiriyoruz.

Taşımadan önce sökülecek de-monte işlemini yapıyoruz. Bu işlem yine profesyonel ekiplerimiz tarafından özenle sökülerek de-monte işlemi uygulanıyor ve her bir parçası paketleniyor.

Sökülen de-monte yapılan eşyalarınız özenle paketlendikten sonra taşıma işlemini yaparak profesyonel taşıma araçlarımıza özenle ve nakliye sırasında gelebilecek zararlar göz önünde bulundurularak istiflenir. Etimesgut evden eve nakliyatın ayrıcalıklarıyla yeni adresinize eşyalar ulaştırılır.

Paketlenen eşyalarınız özenle paketlerden çıkartılarak sizin gösterdiğiniz uygun bir alana yerleştirilir. De-monte işlemi yapılan eşyalar paketlerden çıkartıldıktan sonra özenle ve yine profesyonel ekibimizle monte işlemi yapılır. Zarar durumları bütün eşyalarda paketten söküldükten sonra kontrol edilir ve size teslim edilir. 25 Yıllık bu sektörün vermiş olduğu tecrübelerle sizlere en iyi hizmeti vermek için çabalıyor ve çalışıyoruz.

Etimesgut evden eve nakliyat olarak sizlere ey iyi hizmeti ve kaliteli profesyonelce taşıma işleminizi en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.


Müşteri Yorumları

Bizleri tercih eden mutlu müşteri geri dönüşlerini paylaşmaktan onur duyuyoruz.