Mobilya Kurulum Hizmetleri

Etimesgut evden eve nakliyat ile çalışan müşterilerimize özel ve ücretsiz kurulum hizmeti veriyoruz. Kurulum hizmetini kısaca açıklayacak olursak;

Eşyalarınız taşımadan önce kurulu vaziyette olmaktadır. Bunlar;

gibi kurulum gerektiren eşyalarınızı yerinde uygun ve profesyonel ekibimizle de-monte (sökerek) tek tek özenle paketliyoruz. Taşıma sonrasında yeni yeni evinize taşınan eşyalar yine uzman ekiplerimiz tarafından sizlerin uygun gördüğü yerlere yerleştirilerek prensibine uygun monte (toplama) işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu işlem profesyonel ekipler tarafından yapılmadığında eşyalarınız birleşme yerlerinden ve vida noktalarından deformasyona uğrayarak ömürlerini kısaltmış olurlar.

Ekiplerimiz tamamen profesyonel ve teknik donanıma sahip kişilerden oluşmaktadır. Bizim teminatımız altında bu işlemler yapılmaktadır. Ayrıca sunduğumuz bu hizmet tamamen ücretsiz tarafımızca yapılarak ekstra bir ücret ve diğer firma talebimiz bulunmamaktadır.

Etimesgut evden eve nakliyat olarak size sunduğumuz bu kurulum hizmeti tamamen profesyonel ellerde milimetrik ayrıntısına kadar incelenerek monte ve de-monte işlemi yapılmaktadır. Bu sayede mobilyalarınızı ilk günkü gibi temiz titiz ve milimetrik bir şekilde evinize tekrardan kuruyoruz.

Mobilya kurulum hizmeti bizi seçen müşterilerimize monte ve de-monte işleri tamamen ücretsizdir. Ekstra bir fiyat talebinde bulunulmamaktadır.


Get best plans for Linkweb

Quisque eget nisl id nulla sagittis auctor quis id. Aliquam quis vehicula enim, non aliquam risus. Sed a tellus quis mi rhoncus dignissim.

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
  • Donec eget est ut nulla tristique maximus quis a nisi.
  • Integer vel metus pretium, mollis quam id, dignissim leo.
Learn More

We Are Linkweb

Quisque eget nisl id nulla sagittis auctor quis id. Aliquam quis vehicula enim, non aliquam risus. Sed a tellus quis mi rhoncus dignissim.

Integer rutrum ligula eu dignissim laoreet. Pellentesque venenatis nibh sed tellus faucibus bibendum. Sed fermentum est vitae rhoncus molestie. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Sed vitae rutrum neque. Ut id erat sit amet libero bibendum aliquam. Donec ac egestas libero, eu bibendum risus. Phasellus et congue justo.

Learn More

Müşteri Yorumları

Bizleri tercih eden mutlu müşteri geri dönüşlerini paylaşmaktan onur duyuyoruz.